• Obniżka
  • Nowy
  • Zniżka 1,00 zł

Kinkiet Dark One IV

4 000,00 zł
3 999,00 zł Zniżka 1,00 zł
Brutto

Kinkiety to idealna forma oświetlenia bocznego i świetny sposób na optymalne doświetlenie każdego pomieszczenia. Jeśli do tego szukasz lampy niepowtarzalnej, która stanie się niezwykłą ozdobą Twojego salonu, trafiłeś idealnie.


Nasze propozycje zaskoczą Cię formą oraz kunsztownym wykonaniem i zachwycą wszystkich Twoich gości. Stworzyliśmy je z najwyższej jakości komponentów, takich jak mosiądz czy chrom, i ozdobiliśmy luksusowymi kamieniami, m.in. kryształami naturalnymi - to klient wybiera jaką wersję ostatecznie chce.

Designerskie kinkiety o oryginalnym kształcie będą niezwykłym dodatkiem w każdych wnętrzach – klasycznych i nowoczesnych.


Termin realizacji od 24 h do 21 dni w zależności o dostępności i specyfikacji.

Ilość
W magazynie

Użyte elementy to połączenie produktów stalowych z wysokiej klasy elementami mosiężnymi i kryształem.

Elementy stalowe

to przede wszystkim dwa koszyczki które w zależności od potrzeby można pokryć galwanicznie niklem, chromem,srebrem lub złotem 24 carat dla podstawowego wzoru koszyczki są lakierowane metodą proszkową na kolor czarny. Metoda ta zabezpiecza w pełni przed korozją ,ścieraniem i jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

Elementy mosiężne

To przede wszystkim taśma mosiężna hiszpańskiej firmy i odlewy mosiężne włoskiej firmy Ghidini. Obie firmy to najlepsze z firm w swoim asortymencie w Europie i na Świecie.

Ozdoby kryształowe

to kryształ z najwyższej półki, wysokoołowiowy gdzie Pb> 30%. Kryształ jest bezpieczny dla otoczenia i użytkowników .

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję