• Nowy

Lampa wisząca Dark One II

3 999,00 zł
Brutto

Lampy wiszące to idealna forma oświetlenia górnego. Jeśli do tego szukasz lampy niepowtarzalnej, która stanie się niezwykłą ozdobą Twojego salonu, trafiłeś idealnie.

Nasze propozycje zaskoczą Cię formą oraz kunsztownym wykonaniem i zachwycą wszystkich Twoich gości. Stworzyliśmy je z najwyższej jakości komponentów, takich jak mosiądz czy chrom, i ozdobiliśmy luksusowymi kamieniami, m.in. kryształami naturalnymi. Designerskie kinkiety o oryginalnym kształcie będą niezwykłym dodatkiem w każdych wnętrzach – klasycznych i nowoczesnych.

Termin realizacji od 24 h do 21 dni w zależności o dostępności i specyfikacji.

Ilość
W magazynie

Użyte elementy to połączenie produktów stalowych z wysokiej klasy elementami mosiężnymi i kryształem.

Elementy stalowe

to przede wszystkim dwa koszyczki które w zależności od potrzeby można pokryć galwanicznie niklem, chromem,srebrem lub złotem 24 carat dla podstawowego wzoru koszyczki są lakierowane metodą proszkową na kolor czarny. Metoda ta zabezpiecza w pełni przed korozją ,ścieraniem i jest bardzo łatwa w utrzymaniu.

Elementy mosiężne

To przede wszystkim taśma mosiężna hiszpańskiej firmy i odlewy mosiężne włoskiej firmy Ghidini. Obie firmy to najlepsze z firm w swoim asortymencie w Europie i na Świecie.

Ozdoby kryształowe

to kryształ z najwyższej półki, wysokoołowiowy gdzie Pb> 30%. Kryształ jest bezpieczny dla otoczenia i użytkowników .

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję